Terasvai OÜ

Terasvai OÜ toodab, turustab ja paigaldab omatoodetena valmivaid kruvi- ja terasvaiasid nii era- kui ärisektorile. Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja tegutseme Eesti turul alates 2009. aastast. Meie tooteportfelli kuuluvad erinevas mõõdus ja erineva kandevõimega kruvivaiad, terasvaiad, rammvaiad ja kõik sinna juurde kuuluvad lisatarvikud. Kuni 1,5 tonnise (15 kN) kandevõimega kruvivaiad on sobivad nii terrasside kui väikehoonete kandmiseks. Nimetatud vaiu on võimalik ka ise käsitsi paigaldada. Kruvi- ja terasvaiad kandevõimega kuni 100 tonni (1000 kN) sobivad nii suurhoonete kui eriliste suurrajatiste kandeks – autosalongidest, kortermajade ja tuuleparkideni.

Täiustamaks kvaliteetset lõpptulemust, osutame kõikidele klientidele nende soovidele ja vajadustele vastavaid vaiatöid. Meie klientide seas on lisaks eraklientidele ka ehitus-, tööstus- ja avaliku sektori asutused ja ettevõtted.

Omatooted ja täisteenus


Kõik vaiad ja lisatarvikud valmivad meie oma tootmispindadel. Üksnes nii saame oma klientidele pakkuda hea hinna- ja kvaliteedi suhtega tooteid mõistliku tarneajaga. Vastavalt tellimusele ja projektile oleme alati avatud läbirääkimistele tulemaks vastu kliendi soovidele ja vajadustele. Tutvu vaiade valikuga siit ja küsi pakkumist!

Oleme seda meelt, et kvaliteetne toode ja sinna juurde kuuluv täisväärtuslik teenus tagab kliendi rahulolu. Teeme tihedat koostööd kliendi projekteerijate ja vajadusel haldusasutuste ning geodeetilisi töid teostavate ettevõtetega tagamaks nii projekti korrektse teostuse, kui ka järelevalve.

Terasvai OÜ on hingega asja juures!


Terasvaia meeskonna peamine eesmärk on pidev areng ja uute väljakutsete saavutamine, sest nii saame tagada jätkusuutliku ja õnneliku ettevõtte staatuse.  Just nimelt, soovime olla oma ala parimad spetsialistid, mitte küll suurimad, aga kõige asjakohasemad. Kõige tähtsam ressurss on meie meeskond, kelle oskuslikud töökäed ja vaist seavad kindla baasi kogu ettevõtte toimimisele ja toodangu kvaliteedile.

Seame endale suured nõudmised, sest mõistame, et lisaks kvaliteetsele toodangule on ausus, läbipaistev tegevus ja lubadustest kinni pidamine see, mida kliendid tegelikult hindavad.

Terasvai OÜ omab erinevaid usaldusväärse ettevõtte tunnistusi ja sertifikaate ning on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.